Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20230901 1199896470

Вітаємо вас з Днем знань!
З Днем мудрості та старанності, адже можливість вчитися робить усіх мудрішими, сильнішими, відкриває нові істини.
Хтось зараз далеко від дому в інших регіонах України, в інших країнах світу, а ми з вами, попри всі труднощі сьогодення розпочали навчання в рідній школі.


Немає у світі нічого прекраснішого, як пізнавати нове та вчитися!
А ще сьогодні особливий день для першокласників. Для них, розпочалася захоплива подорож у світ знань.
Бажаємо усім учням та вчителям сил, терпіння та нових перемог у всьому! Нехай будуть підвладні всі шкільні та життєві завдання, а допитливість та захопленість ведуть до нових відкриттів!Кожного дня з цікавістю пізнавайте щось нове!
Бажаємо усій нашій ліцейній родині, щоб цей навчальний рік був легким попри всі негаразди, які відбуваються в нашій країні!

Будьте сміливими, старанними, енергійними, добрими, допитливими та дружніми! Успіхів вам, позитивних емоцій! Не бійтеся труднощів, вірте в себе! Адже наша сила – в наших знаннях.

 

Перше вересня

Перше вересня заглядає у вікна:
Де ж моя весела дітвора?
Усміхнеться вчителька привітна:
Нам навчатись знову вже пора.
Підросли ми і дорослі стали
В цей складний і неспокійний час.
Мир у нас сьогодні відібрали,
Але не скорили, не зламали нас!
Попри все ми будемо навчатись,
Наші діти - віра в майбуття!
Йти вперед! Разом перемагати!
Жити Богом дане нам життя!

Філіпчук О.Г.