Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20230525 1818798784

Ми хочемо жити в мирній, успішній Україні. А таку країну створюють звичайні люди. Під час війни багато людей допомагають своїй державі, хто як може.


Пані Жанна Артклебер, мама учня 6-Б класу, в свій вільний час робить енергетичні батончики для військових. І тому вона звернулася до адміністрації ліцею про допомогу. На ці батончики їй потрібна велика кількість різних продуктів (сушка, курага, фінік, родзинки, журавлина, різні види горіхів, зернята лущені, мед, вівсяні пластівці швидкого приготування).
Ліцеїсти активно включилися в збір. За бажанням та по можливості учні приносили продукти, які відразу були передані пані Жанні.
Велика подяка всім учням, які долучилися до цієї благої справи. Окрема подяка учениці 3-В класу Кушнірук Варварі за її особисту допомогу (10 кг – ізюму, 10 кг - кунжуту).
Робити добрі справи можуть усі: дорослі та діти!
Допомагаємо військовим разом!
Наближаємо Перемогу разом!
Збір продуктів триває далі!