Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

sfsfsdf 20230518 1358262071

Сьогодні 18 травня в Рівненському ліцеї №7 відбувся виховний захід "Оберіг мого імені" для учнів 5-Г, 6-Б та 9-А класів, приурочений до Дня вишиванки.

Учні дізналися про візерунки-символи, які прикрашають їхній одяг; про те, чому вишиті сорочки і рушники називали вишиванням Долі, і які священні обереги закодовували наші предки. Також познайомилися з роботами знавця народної творчості Володимира Підгірняка, зокрема з його абеткою вишитих символів-букв. Дослідник виявив певні закономірності в орнаментах, які наштовхнули його на виявлення в них закодованої інформації. Тому вишиванка - не просто красивий одяг, кожна літера - це вишитий символ, а кожен символ -- це потужний оберіг. Тому учні змогли намалювати обереги своїх імен, які зможуть супроводжувати їх, додавати впевненості, приносити щастя. Це допомогло попрацювати над розвитком своєї уваги. А також створити символ такої довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ.
Зі святом!