Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20230318 1246673050

У Рівненському ліцеї №7, учителями математики та учнями було проведено ярмарок-лотерею до дня Народження числа П. Впродовж акції діти купували солодощі, донатили на лотерею та мали можливість купити сертифікат на 1 заняття зі своїм вчителем математики. На зібрані кошти (12 700 грн) були куплені одноразові пелюшки, памперси, резинові капці. 2000 грн було передано на ремонт авто для військових, які перебувають на передовій.


Щоп’ятниці ми передаємо у військові шпиталі гуманітарну допомогу (одяг, їжу та інші продовольчі товари). Також ми відправили прапор з побажаннями і подяками від учнів ліцею.
Величезна подяка усім тим, хто продовжує допомагати нашим героям. Такі акції об’єднують нас, збуджують почуття щирого та глибоко патріотизму, дають змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради кращого майбутнього нашої держави.

foto 20230318 1060855898