Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності ( на честь проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки). Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. З нагоди Дня Соборності в ліцеї №7 пройшла низка заходів: учні та вчителі закладу створили «Живий ланцюг єднання», класні керівники провели для здобувачів освіти хвилини інформування «Захід, схід – одна країна! Це соборна Україна» та години спілкування «Навіки разом». Вчителі історії провели уроки історичної пам’яті «Ми єдині!». Також старости класних колективів та члени учнівського самоврядування створили патріотичне панно «Наша сила в єдності!». Учнівський парламент закликав ліцеїстів прийти у цей день в одязі, що символізують кольори прапора України і назвати його «Жовто-блакитний день єдності». Нині Україна продовжує боротьбу за свою незалежність і соборність. Зараз це залишається найактуальнішим національним завданням. Російський агресор тимчасово окупував окремі українські регіони. Але всі території обов’язково будуть звільнені і Україна буде цілісною. Слава Україні! Героям Слава! Пропонуємо переглянути відеозвіт про відзначення Дня Соборності в ліцеї.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО