Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20230122 1102284684

"Читання - ось найкраще навчання" - стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можливо.В актуальності їх переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини, а особливо коли йдеться про наймолодше покоління. Любов до книги, начитаність, літературний смак-це показники культурної, досвідченої, високоморальної особистості.

В рамках проекту " Бібліотека-партнер Goethe Institut. Мова.Культура Німеччина" відбувся урок - знайомство, де присутніми були учні 6- А, 6- Г класів. Ліцеїсти дізнались про цікаві факти з історії книги та книгодрукування, познайомилися з сучасними інтерактивними виданнями. Пані Ревага продемонструвала різноманітні сучасні 3- D книги, а також книги, що оживають за допомогою сучасних ґаджетів.

foto 20230122 1627124515

foto 20230122 1667257415