Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221123 1261067872

Руху правила єдині,
Їх повинні поважати,
Знати їх усі повинні —
І дорослі, і малята.

У рамках щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного часу» учні 2- Б класу Рівненського ліцею № 7 спільно із класним керівником Максимчук Лілією Сергіївною пригадували, засвоювали та формували знання стосовно безпеки дорожнього руху при користуванні велосипедами, роликовими ковзанами, скейдбордами тощо на виховній бесіді «Правила дорожнього руху».

Діти складали власні загадки про світлофори, грали в гру «Знайди вподобайку для пішохода», розгадували ребуси, а також працювали в групах, кожна отримала завдання скласти розповідь про сім’ю, яка любила активний відпочинок: катання на роликових ковзанах, скейтборді, велосипеді. По завершенню школярі переглянули пізнавальне відео «Безпека на дорозі» та виконали руханку «Світлофор». Діти на чудовому рівні закріпили знання про правила дорожнього руху. Навіть і працівники поліції стверджують, що «наша безпека в наших руках, а правила потрібно не лише знати, а і їх дотримуватися». Тож бережіть себе та зеленого світла всім по життю!
Підготувала: Максимчук Л. С.