Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221121 1939613738

21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Це державне свято встановлене з метою збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття. Також у цей день ми згадуємо та вшановуємо наших патріотів, які восени 2004 року, у листопаді 2013 та лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди Дня Гідності та Свободи у нашому ліцеї за сприяння українсько-польського культурно-просвітницького центру ім. Томаша Оскара Сосновського відкрилася фотовиставка «Майдан в об’єктиві польських журналістів». Ліцеїсти мали змогу переглянути світлини з Майдану завдяки співпраці нашого закладу з головою культурно-просвітницького центру ім. Томаша Сосновського паном Ярославом Ковальчуком, який у своєму зверненні до здобувачів освіти ще раз наголосив про важливість збереження пам`яті про події тих днів. Тоді, у 2013-2014 рр. тисячі представників мас-медіа, операторів та фотографів жили буднями Майдану, фіксуючи усе, що відбувається навколо. Саме такі світлини польського фотографа-журналіста Якуба Шимчука маємо змогу споглядати сьогодні і ми у стінах нашого закладу. Світлини з реальними людьми та щирими емоціями покликані закарбувати в пам’яті молодого покоління той подвиг, який зробили наші співвітчизники, віддавши найдорожче – своє життя. Слава Україні! Героям Слава!

foto 20221121 1654061101

foto 20221121 1286299549