Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221120 2056969447

Війна змінила долі не лише людей, але й тварин. Багато чотирилапих опинилися на вулиці, покинуті своїми власниками, безліч тварин загинуло від рук окупантів та авіаударів, багато притулків та зоопарків залишилися без матеріальної підтримки. Але добре, що є люди, які у цей важкий час не забувають піклуватися про «братів наших менших».

Такими є і учні ліцею №7. Вже не один рік ми передаємо зібрані учнями корми в рівненські притулки для чотирилапих. А нещодавно проявили ініціативу учні та батьки 9-Б класу на чолі зі своїм класним керівником Новосад Аллою Богданівною (до речі, Алла Богданівна й сама упродовж багатьох років допомагає безпритульним тваринам, годує та лікує їх за власний кошт). Корм для тварин зібраний дев`ятикласниками передали в Центр Стерилізації Тварин м.Рівне, у якому перебуває близько ста тварин, що врятували волонтери. Особлива подяка учням класу Смаглюку Сергію, Лазар Ользі, Кошляку Андрію, Савурко Роману, Троянчуку Ярославу та їх батькам за гуманне ставлення до тварин та прояв найкращих людських якостей. Друзі! Проявляймо людяність та милосердя! Разом ми сила!