Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

9 листопада українці в усьому світі відзначають свято – День української писемності та мови. Уже кілька десятків років у цей день не лише вшановують пам'ять Нестора Літописця, згадують про тернистий шлях рідної мови, а й укотре доводять, що українська мова – найкраща!!!
У Рівненському ліцеї № 7 учні 10-11 класів написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Навіть дистанційна форма навчання не завадила доєднатися! У 5-9 класах визначали «Кращого знавця рідної мови», провівши лінгвістичні конкурси та вікторини. Учні 7-Б класу створили проекти, за допомогою яких охочі змогли дізнатися про «секрети» рідної мови. Учні 5-Б класу працювали над створенням буклетів «Цікава мова». Також п’ятикласники та шестикласники мали змогу переглянути відеоряд про історію української мови та створити колаж малюнків « Моя мова найкраща».
Сьогодні надзвичайно важливо пам’ятати своє коріння, знати, хто ми є та якого ми роду! Любімо рідну мову, шануймо її, оберігаймо, бо вона того варта!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО