Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221023 1317719811

20 жовтня учителі та учні 11-х класів зібралися на творчу подію – презентацію віршів учителя англійської мови ліцею №7 Філіпчук Оксани Григорівни.

Вже не вперше поетка дарує нам свої віршовані рядки. З-під пера Оксани Григорівни вже вийшло три збірки: «Торкнутися неба», «Мамина колискова», «Казкові дива» та готується до видання ще одна збірка - «Україна тримає небо». В довоєнний час Оксана Григорівна писала ліричні та дитячі твори. Але 24 лютого 2022 року змінило життя усіх українців. Багато творчих людей війна спонукала акумулювати свій біль і горе від війни у римовані рядки, адже після нашої перемоги майбутні покоління мають пам’ятати, крізь що ми пройшли, та надихнутись відвагою і героїчною боротьбою українців за свою волю та незалежність. На написання віршів авторку спонукали страшні події, що відбувалися в нашій країні: загибель дітей, блокада захисників «Азовсталі», смерть молодого патріота одразу після його весілля та інше. Кожне слово влучає у серце та малює слухачам реалістичну картину написаного. До участі у презентації долучилися учні 11-х класів, які читали поезію Оксани Григорівни, та керівник драматичного гуртка ліцею Євтушенко Надія Леонідівна. Під час презентації присутні почули лише невелику часточку віршів Оксани Григорівни. Ми бажаємо авторці натхнення в подальшій творчості та нових віршів присвячених нашій перемозі.

Україна тримає небо!!!
Україна тримає небо!
Бо в нас вибір тепер один:
Нам лишитись живими треба
Серед болю і серед руїн.
Україна тримає небо!
Хоч палає в ворожім вогні.
Нам сьогодні встояти треба
У цій клятій страшній війні.
Україна тримає небо!
Хоч вмивається кров'ю земля.
Скільки наших життів ще вам треба,
Щоб нажерлась ворожа свиня?
Україна тримає небо!
У якому наш Привид живе!
Бо таким народитися треба,
Бо лиш справжні так люблять своє!
Україна тримає небо!
Над тобою, весь світе, теж!
Бо вкраїнцем родитися треба,
Щоб любити Вкраїну без меж!!!

 foto 20221023 1610701241

foto 20221023 1992721873

foto 20221023 1108915858