Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221003 1662338497

1 жовтня на футбольному полі Рівненського ліцею №7 вже вшосте відбувся турнір з футболу під назвою «Спорт зближує серця». П’ять років поспіль наш турнір мав статус «Міжнародного», адже на футбольне поле закладу виходили як дитячі, так і дорослі команди з Республіки Польща. На жаль, в силу обставин, що склалися, наші брати-поляки не могли бути цього дня поруч з нами у Рівному.

Але саме 1 жовтня у дружньому нам місті Казіміжі-Дольному, о 10 годині за польським часом також розпочався турнір з футболу у знак солідарності з рівненськими спортсменами. Цього року на спортивний майданчик ліцею вийшли такі дорослі команди: збірна команда вчителів Рівненського ліцею №7, збірна команда Культурно- просвітницького центру ім. Т. О. Сосновського, збірна команда телеканалу «ITV» Рівне, збірна команда Рівненського економіко-технологічного фахового коледжу. Дитячі футбольні команди представляли: Рівненський ліцей №7, футбольна академія "Стандарт", Корнинська об’єднана територіальна громада, ліцей «Гармонія». У підсумку, переможцями стали:
серед дорослих команд - збірна команда Рівненського економіко-технологічного фахового коледжу, а серед дитячих – команда футбольної академії "Стандарт". Усі учасники турніру отримали запашні короваї від спонсорів та заслужені грамоти, медалі та кубки. Паралельно з турніром у закладі проходила благодійна волонтерська акція «Разом до перемоги», під час якої усі охочі могли плести сітку для наших захисників ЗСУ. Сподіваємось на швидку перемогу та нові зустрічі на футбольному турнірі.

foto 20221003 1691518039

foto 20221003 1339987233

foto 20221003 1892773579