Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220914 1915141455

Наш навчальний заклад пишається своїми колишніми та теперішніми учня. Щороку, крім перемог та здобутків у олімпіадах та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, здобувачі освіти ліцею беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах та проектах різного спрямування. Сьогодні від імені усієї ліцейної родини ми щиро вітаємо ученицю 6-В класу Гудилко Мілену, відеороботи якої увійшли у фінал Міжнародного дитячого медіа-фестивалю «Дитятко». Цього року у конкурсній програмі фестивалю змагалося 855 робіт автори яких представляли 85 країн світу. Ми бажаємо Мілені подальших здобутків та нових креативних ідей та пропонуємо переглянути її конкурсні роботи. Перше відео про прочитану книгу «Різдвяна Свинка» Джоан Роулінг, а друге – «Декілька цікавих фактів про Рівне». Приємного перегляду.