Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220914 1937339986

8 вересня пішла з життя королева Великої Британії Єлизавета II. Свої співчуття з приводу смерті королеви висловили усі світові лідери. Ми, українці, також сумуємо з приводу смерті королеви, адже її Величність підтримувала боротьбу українців проти російських загарбників.

Після повномасштабного російського вторгнення у 2022 році королева зробила щедру пожертву благодійному фонду, який надає допомогу нашій державі. В учнів та учителів нашого закладу залишилися гарні спогади про Єлизавету II . З нагоди 90-ліття ЇЇ Величності у 2016 році учнівський та учительський колективи Рівненської гуманітарної гімназії надіслали листівку, виготовлену власноруч. Тоді ми отримали відповідь-подяку, яка до глибини душі зворушила і ще раз переконала у тому, що англійці дійсно натхненно шанують свої традиції. І сама королева є прекрасним взірцем для своїх громадян.
Тоді ми отримали такий текст подяки: "It was very kind of you to make your card for The Queen in honour of her special day and Her Majesty greatly appreciated the care you have taken with your artwork." Благородна душа королеви та її добрі справи назавжди залишаться в історії людства. Сайт королівської родини Британії відкрив онлайн-книгу для висловлення співчуття з нагоди смерті королеви Єлизавети II на якому кожен з нас може висловити свої співчуття королівській родині.

foto 20220914 1625896257