Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220626 1333097138

Ось і станцювали свій останній шкільний вальс випускники Рівненської гуманітарної гімназії. 24 червня стало хвилюючим днем у їх житті, адже нарешті вони отримали такий бажаний та вагомий документ – свідоцтво про здобуття середньої освіти.

Шлях, довжиною у 11 років, закінчено. Так довго вони чекали на це свято – мріяли, планували, організовували. Але, на жаль, підступне вторгнення російських агресорів та початок повномасштабної війни Росії проти України змінило плани та поламало долі мільйонів українців. Тому на святі усіх загиблих та невинно вбитих вшанували хвилиною мовчання. Наші випускники - сузір’я цікавих та яскравих особистостей. Вже завтра перед ними постане відповідальний вибір, і кожен повинен обрати власну стежину серед сплетіння великих та малих доріг. Тож ми щиро віримо, що їх доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів. Щиро бажаємо ніколи не опускати руки та бути гідними поваги людьми. У добру путь!

foto 20220626 1282537823

foto 20220626 1163411761