Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220612 1201965610

Сьогодні у нашій рубриці «Мистецтво тримає стрій» нові знайомства. Пропонуємо вашій увазі чудовий вірш, який написала цьогорічна випускниця гімназії.

Дівчина дуже творча, але занадто сором’язлива, а тому попросила не називати її прізвища. Звісно ж, ми виконаємо прохання авторки і бажаємо їй надалі творчого натхнення та здійснення усіх мрій.

Ранок починається не з кави

Ранок починається не з кави,
Ранок починається з сирен.
В сховищі потрібно зачекати,
Поки ворог все руйнує вщент.

Ранок починається не з кави,
Ранок починається з новин:
Де бомбили? Скільки врятувалось?
Чи в безпеці члени всіх родин?

Ранок починається не з кави.
Від сирен вже голова тріщить.
В укриття йти? Ще трохи поспати?
Влучить щось чи знову пощастить?

Страшно. Люди кажуть, щось літає.
Спокійно! Це працює ППО.
В безпеці будьте, трохи зачекайте,
Окупанта знищимо от-от.

Ранок починається не з кави,
Ранок починається з сирен.
Захищають сміло нас солдати,
Наближають Перемоги День.

І надалі до нашої рубрики надходять малюнки від учнів гімназії. Сьогодні вони належать авторству учениці 6-В класу Мельник Софії та учня 7-Б класу гімназії Матвія Станко. Матвій разом з дітьми-переселенцями з інших регіонів України перебував в Карпатах. Звідти і прислав свої малюнки, та малюнки своїх нових друзів з Харкова. Страшна, жорстока, несправедлива, та, що руйнує рідний дім та життя війна, спонукала дітей змінити тематику своїх малюнків. Тепер, на жаль, більшість з них про війну. Наші діти дуже хочуть перемоги та миру. Нашу мужні захисники роблять усе можливе для цього. Слава Україні! Героям Слава! Все буде Україна!

foto 20220612 1521531841