Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220612 1201965610

Сьогодні у нашій рубриці «Мистецтво тримає стрій» нові знайомства. Пропонуємо вашій увазі чудовий вірш, який написала цьогорічна випускниця гімназії.

Дівчина дуже творча, але занадто сором’язлива, а тому попросила не називати її прізвища. Звісно ж, ми виконаємо прохання авторки і бажаємо їй надалі творчого натхнення та здійснення усіх мрій.

Ранок починається не з кави

Ранок починається не з кави,
Ранок починається з сирен.
В сховищі потрібно зачекати,
Поки ворог все руйнує вщент.

Ранок починається не з кави,
Ранок починається з новин:
Де бомбили? Скільки врятувалось?
Чи в безпеці члени всіх родин?

Ранок починається не з кави.
Від сирен вже голова тріщить.
В укриття йти? Ще трохи поспати?
Влучить щось чи знову пощастить?

Страшно. Люди кажуть, щось літає.
Спокійно! Це працює ППО.
В безпеці будьте, трохи зачекайте,
Окупанта знищимо от-от.

Ранок починається не з кави,
Ранок починається з сирен.
Захищають сміло нас солдати,
Наближають Перемоги День.

І надалі до нашої рубрики надходять малюнки від учнів гімназії. Сьогодні вони належать авторству учениці 6-В класу Мельник Софії та учня 7-Б класу гімназії Матвія Станко. Матвій разом з дітьми-переселенцями з інших регіонів України перебував в Карпатах. Звідти і прислав свої малюнки, та малюнки своїх нових друзів з Харкова. Страшна, жорстока, несправедлива, та, що руйнує рідний дім та життя війна, спонукала дітей змінити тематику своїх малюнків. Тепер, на жаль, більшість з них про війну. Наші діти дуже хочуть перемоги та миру. Нашу мужні захисники роблять усе можливе для цього. Слава Україні! Героям Слава! Все буде Україна!

foto 20220612 1521531841