Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220505 1962052146

Діти - майбутнє нашої Батьківщини, нашої нації. Саме з них починається усе на світі. В нашій країні неймовірно багато обдарованих дітей: музикантів, танцюристів, спортсменів, акторів. Щороку на навчання і в гімназію приходять нові розумні, талановиті та обдаровані діти . Сьогодні у нашій рубриці «Мистецтво тримає стрій» нові знайомства. На цей раз наші герої – учні 5-В та 6-Б класів. Це неймовірно ніжна, мила, тендітна дівчинка Еміне Сеїтеннанова та по-чоловічому серйозний, стриманий та ввічливий хлопець Данило Штангрет. Усі діти наділені певним талантом, головне - знайти і розвинути його, вдосконалюватися та не здаватися. Для цього потрібно багато працювати, в тому числі, і над собою. Наші юні таланти Еміне та Данило лише роблять свої перші кроки. Давайте підтримаємо їх та побажаємо натхнення на подальшу творчість. Слава Україні! Героям Слава! Все буде Україна!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО