Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220502 1969190780

Вітаємо усіх наших читачів. Дорогі друзі, пропонуємо вам другу частину нашої нової рубрики - «Мистецтво тримає стрій!», у якій познайомимо вас з цікавою, неординарної, світлою, позитивною та красивою дівчиною Скомаровською Дарією, ученицею 11-А класу. Щасливе життя Даші, як і усіх дітей України, поділилося на «до» та «після». До війни Даша ходила на навчання в гімназію, відповідала на уроках, готувалася до ЗНО, брала участь у гімназійних проектах, зустрічалася з друзями. Тепер вона волонтерить, пече тортики та капкейки для хлопців з тероборони, а у вільний час пише вірші. Даша – творча людина. Вона захоплюється літературою, історією, поезією та мріє стати журналістом. Сподіваємось, що саме так і буде, адже діти не повинні бути жертвами війни. Кожна дитина зростає з унікальною мрією. Війна забирає цю мрію, руйнуючи майбутнє. У перші дні війни Даша сказала:» Я розумію, що, можливо, для когось мої слова та вірші зовсім не потрібні. Але це один з видів заспокійливого для мене. Зараз важко всім, але нас рятує віра. Віра у свій народ та в наше спільне світле майбутнє». Сподіваємося, що вже зовсім скоро перемога буде за нами і усі мрії Дарії обов’язково здійсняться. Бажаємо цій світлій дівчині натхнення та нових поетичних рядків. Слава Україні! Героям Слава! Все буде Україна!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО