Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220502 1969190780

Вітаємо усіх наших читачів. Дорогі друзі, пропонуємо вам другу частину нашої нової рубрики - «Мистецтво тримає стрій!», у якій познайомимо вас з цікавою, неординарної, світлою, позитивною та красивою дівчиною Скомаровською Дарією, ученицею 11-А класу. Щасливе життя Даші, як і усіх дітей України, поділилося на «до» та «після». До війни Даша ходила на навчання в гімназію, відповідала на уроках, готувалася до ЗНО, брала участь у гімназійних проектах, зустрічалася з друзями. Тепер вона волонтерить, пече тортики та капкейки для хлопців з тероборони, а у вільний час пише вірші. Даша – творча людина. Вона захоплюється літературою, історією, поезією та мріє стати журналістом. Сподіваємось, що саме так і буде, адже діти не повинні бути жертвами війни. Кожна дитина зростає з унікальною мрією. Війна забирає цю мрію, руйнуючи майбутнє. У перші дні війни Даша сказала:» Я розумію, що, можливо, для когось мої слова та вірші зовсім не потрібні. Але це один з видів заспокійливого для мене. Зараз важко всім, але нас рятує віра. Віра у свій народ та в наше спільне світле майбутнє». Сподіваємося, що вже зовсім скоро перемога буде за нами і усі мрії Дарії обов’язково здійсняться. Бажаємо цій світлій дівчині натхнення та нових поетичних рядків. Слава Україні! Героям Слава! Все буде Україна!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО