Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220429 1492237790

Вже другий місяць на українській землі йде повномасштабна війна з російськими окупантами. Весь український народ та світова спільнота чекають Перемоги та мирного неба над Україною. Непереможна українська армія мобілізувала усі сили на розгром підступного ворога. І поки наші мужні захисники б’ють окупантів на фронті, в нашому тилу художники, співаки, композитори, поети, письменники тримають стрій на культурному фронті. Почуття патріотизму надихає митців на створення своїх творів у різних жанрах.

Відсьогодні ми починаємо нову рубрику - «Мистецтво тримає стрій!», у якій будемо знайомити вас з творчими та натхненними особистостями нашого навчального закладу. Вашій увазі представляємо вірші написані учителем англійської мови гімназії Філіпчук Оксаною Григорівною. У своїх віршованих рядках Оксана Григорівна оспівує масовий героїзм, стійкість, непохитність наших захисників, їх безмежну відданість та беззавітну любов до Батьківщини. У мирний довоєнний час Оксана Григорівна була автором збірок дитячих віршів – світлих та трепетних, ніжних та мальовничих. Війна в Україні внесла в її творчість нові теми та образи - патріотичні, героїчні, драматичні. Бажаємо Оксані Григорівні натхнення та нових поетичних рядків. Слава Україні! Героям Слава! Все буде Україна!

Доброго вечора! Ми з України!

Доброго вечора! Ми з України!
З краю, де вільнії люди живуть.
З острова того, що зветься Зміїний.
З армії тої, яка ЗСУ.

Доброї ночі! Ми з Чорнобаївки!
Звідти, де оркам назавжди амінь.
Де Джавелінки і Байрактарики,
Де страх наяву, де нема сновидінь.

Доброго ранку! Ми із Гостомеля!
З Бучі, з Херсону і з Ірпеня!
Нас вже багато залишилось спомином…
В ім'я перемоги і миру ім'я.

Доброго дня! Ми з нашого Києва!
Разом з Дніпром ми тримаємо стрій!
Горе своє ми сльозами омиємо.
Вистоїм! Зможемо! Виграєм бій!

Доброго, люди! Ми з Мелітополя!
Де Україна на злість ворогам!
Ми з Миколаєва, Ізюма, Антополя!
Дай, Боже, сили і мужності нам!

Доброго вечора! Ми з України!
Разом пліч-о-пліч кожен і всі!
Дружні, сміливі, сердиті, єдині!
Мовою! Вірою! Силою! Всім!

Україна тримає небо!!!

Україна тримає небо!
Бо в нас вибір тепер один:
Нам лишитись живими треба
Серед болю і серед руїн.

Україна тримає небо!
Хоч палає в ворожім вогні.
Нам сьогодні встояти треба
У цій клятій страшній війні.

Україна тримає небо!
Хоч вмивається кров'ю земля.
Скільки наших життів ще вам треба,
Щоб нажерлась ворожа свиня?

Україна тримає небо!
У якому наш Привид живе!
Бо таким народитися треба,
Бо лиш справжні так люблять своє!

Україна тримає небо!
Над тобою, весь світе, теж!
Бо вкраїнцем родитися треба,
Щоб любити Вкраїну без меж!!!

Ангелики

Небо щоночі зоряне-зоряне.
Ніби розсипав хто море зірок.
Вибух…дитинство, війною спотворене.
Челендж? Історія? Доля? Урок?..
Ангели тихо шепочуть молитвами.
Діти вцілілі рятують тварин.
І матері їх годують між битвами.
А у самих вже не сльози - полин.
Онде ще зірка з'явилась малесенька.
Ще один ангел її засвітив.
І серед згарищ колиска новесенька.
То чийсь синочок її не зносив…
Сонце щодня мерехтить і ховається.
Це коли небо синє, не зле.
То на хмаринці ангелик гойдається.
Там його горе уже не знайде…