Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20210219 1415034687

21 лютого в Україні, як і в усьому світі, відзначають День рідної мови, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.


Чому з’явилася ця дата у календарі можна дізнатися тут https://www.youtube.com/watch?v=ey7Q4fWbec8

Не лишилися осторонь і гімназисти РГГ. Сьогодні у нашому закладі було проведено ряд заходів, завдяки яким учні розкривали таємниці рідної мови, дізнавалися про її особливості:
- п’ятикласники позмагалися у мовному КВК;
- шестикласники наводили лад у « Фразеологічних викрутасах»;
( а Ви можете потренуватися тут https://learningapps.org/2530548)

- семикласники взяли участь у мовознавчому ток-шоу « Я люблю українську мову»;
(а Ви можете потренуватися, щоб бути грамотним, тут https://learningapps.org/2532684)

- восьмикласники грали в інтелектуальні карти «наголосИ нАголоси» і заодно вчилися правильно наголошувати слова;

- (а Ви можете перевірити, чи наголошуєте слова правильно тут https://www.youtube.com/watch?v=NxzglRY18h0)

- учні 9-х та 11-х класів написали диктант «Мовна грамотність – ознака мудрості», адже вони готуються до ДПА;
- а десятикласники дізнавалися, які зміни у правописі з’явилися 2019 року;
- ( а Ви можете дізнатися тут https://www.youtube.com/watch?v=SunIrw3fYUc).

Звичайно, що всі найграмотніші, найрозумніші, найактивніші будуть відзначені і отримають сертифікати.

Залишити відгук «Для мене рідна мова – це …
можна, скориставшись посиланням https://docs.google.com/document/d/1W9ufORpS85iSqOmj1sf5KeLobb7EFdMZMhjbPuEBQe4/edit?usp=sharing

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ