Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20210210 1020706792

Учительський та учнівський колективи гуманітарної гімназії щиро вітають наших друзів та партнерів - польсько-український культурно-просвітницький центр імені Томаша Оскара Сосновського - з 5-ю річницею від дня заснування центру.

Найкращі побажання лунають сьогодні на адресу натхненника та голови центру пана Ярослава Ковальчука. За п’ять років співпраці з нашим навчальним закладом було реалізовано багато спільних культурно-просвітницьких та спортивних проектів, частина з яких набула статусу міжнародних. Зокрема: Міжнародний турнір з футболу «Спорт зближує серця», Міжнародний турнір з плавання пам’яті Віталія Макарчука, Міжнародний проект « Катинь...врятувати від забуття», підписання Міжнародної угоди між школами Республіки Польща та України, відкриття в РГГ фотовиставки «Майдан очима польських журналістів», відкриття виставки присвяченої Єжи Гедрольцю, відкриття меморіальної дошки у селі Садове на честь Ганни Валентинович, поетичний марафон до Дня Конституції Польщі та Дня Незалежності Польщі, різдвяні зустрічі в «Арт-ательє Георгій Косміаді», культурно-освітні подорожі до Республіки Польща, творчий захід присвячений сторіччю від дня народження геніальної рівненської поетеси ХХ століття Зузанни Гінчанки «Трагічна муза Зузанни Гінчанки».
Щиро бажаємо всім членам культурно-просвітницького центру та особисто пану Ярославу Ковальчуку міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, наснаги, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення. Сподіваємось на подальшу співпрацю. Хай Вам щастить!