Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200915 1151744762

У будь-якому віці дуже важливо формувати свідоме розуміння цінності власного життя та здоров’я та особистої відповідальності за них. З цією метою в гуманітарній гімназії пройшла акція «Безпека понад усе». Під час акції було проведено комплекс заходів, у яких взяли участь гімназисти та вчителі.


Педагогом-організатором Головайчук Вікторією Ростиславівною для учнів 1-2 класів в ігровому форматі були проведені цікаві конкурси та вікторини, під час яких юні гімназисти змогли закріпити свої знання з правил переходу вулиці, сигналу світлофора, правил поведінки у громадському транспорті та інше. Діти пограли у інтерактивну гру, переглянули відео поради від мультяшного героя Робіка, порухалися під час раптівки. Учнівський парламент залучив учнів 3-4 класів до створення творчого traffic-колажу «Виконуй правила – переходь правильно».
Класні керівники провели бесіди, вікторини, презентували учням соціальні відеоролики з правил безпеки дорожнього руху. Вихователі групи продовженого дня разом з дітьми склали «Рутини групи на період протиепідемічних заходів». Також учні групи продовженого дня створили вернісаж малюнків «Стоп COVID».
Інформація, що була використана під час проведення акції «Безпека понад усе», була дуже корисною, цікавою та змістовною. Також проведені заходи сприяли формуванню в гімназистів умінь, навичок свідомого та обов’язкового виконання встановлених правил безпеки в освітньому процесі.

foto 20200915 1711502284

foto 20200915 1744198694

foto 20200915 1240432927