Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200525 1336124716

Ось і добігає кінця черговий навчальний рік. Це був нелегкий рік випробувань. Вперше учні та вчителі навчалися та навчали дотримуючись карантинних обмежень в умовах самоізоляції. Але не дивлячись на це наше життя продовжується і ось вже скоро час літніх канікул.

Навчальний рік 2019-20 завершено дистанційно! Без випускних вечорів та гучних святкувань залишаться випускники 2020 року. Державну підсумкову атестацію скасували для четвертих та дев'ятих класів. Не зберуться учні і на традиційну лінійку приурочену святу Останнього дзвоника. Лінійка в нашому закладі цього року буде віртуальною, але дзвоник все одно продзвенить для усіх учасників освітнього процесу.
Дякуємо усім гімназистам, які сумлінно виконували усі завдання дистанційного навчання. Висловлюємо безмежну подяку педагогам за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів.
Але не дивлячись на дистанційне навчання ми намагалися залучити усю гімназійну громаду до участі у онлайн-проектах та конкурсах. Періодично на сайті нашого навчального закладу з’являлися запрошення взяти участь в тому чи іншому проекті чи конкурсі. Так за період карантину було організовано та проведено онлайн арт-проект «Мистецтво усамітнення», мистецький фотовернісаж «Весна з мого вікна», «Великдень вдома», «Вишиванка- генетичний код нації», онлайн-гру «БУРИМЕ» для учнів початкової школи, онлайн-вікторину до дня Європи «Як добре ви знаєте Польщу», онлайн-інтелектуальні перегони «Думай та вигравай». Дякуємо усім, хто долучився до наших онлайн-проектів. На переможців чекають подарунки.
Тож вітаємо усіх із святом Останнього дзвоника, з закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє. Нашим випускникам бажаємо, щоб їх життєвий шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що вони реалізують власні здібності, таланти, побудують успішну долю, будуть гідними творцями свого життя. Адже вони – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому буде Україна. Нехай усім нам щастить!