Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200422 1131588134

Дорогі друзі, наші перегони продовжуються.
Свої відповіді надсилайте на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у форматі: номер запитання-відповідь. Вкажіть у листі своє прізвище, ім'я та клас.
Відповіді на запитання приймаються до 17 травня включно.


1. Як вам відомо, сер Артур Конан-Дойль був колекціонером і збирав тематичні сюжетні матеріали для своїх творів. Його колега по перу Жорж Сіменон збирав телефонні книги, саме в них він знаходив прізвища для майбутніх героїв книжок. А хто з уславлених літераторів колекціонував карти і путівники?
2. Віктор Гюго говорив: "Сміх - це сонце. Воно проганяє зиму з ...". Закінчіть думку Гюго.
3. Більшу частину цього роману його герой пиляє, будує, шиє, їсть, лягає спати, встає вранці, а ми безвідривно слідкуємо за його діями. Хтось знаходив в них соціально-філософський напрямок, а хтось - просто пригоди. Як звати цього героя?
4. Що відбувається з білим фосфором під час окислення?
5. Шотландський фізик Бюстер (1780-1868) встановив, що селен фарбує вогонь у голубий колір, натрій - у жовтий, кадмій - у фіолетовий, стронцій - у червоний і т.д. Думаю, що багато з вас вже бачили досліди Бюстера. Як звично для нас вони називаються?
6. ПЕРШИЙ утворився в результаті скупчення залишків рослин, які розкладаються в умовах боліт. ДРУГИЙ - споруда, назва якої утворена від латинського слова, що значить "сильний, міцний". А який хімічний елемент можна поставити з ними в один ряд?
7. Закінчіть думку комп'ютерного хакера: "Я щасливий по замовчуванню. Будь ласка, не лізьте в ...". Куди?
8. Японська фірма "ASICS" - один з найбільших у світі виробників спортивного одягу та взуття. Засновник фірми, Кічахіро Оніцука, мав на меті започаткувати й утвердити серед післявоєнної японської молоді здоровий спосіб життя та підняти її дух. Треба сказати, що назва компанії є абревіатурою відомого латинського вислову з Ювеналу. А як він звучить українською?
9. У всьому розмаїтті гербів можна зустріти найрізноманітніших істот. До їх числа відносяться, зокрема, пес і вовк, яких дуже важко розрізняти. Однак для фахівців це не проблема - вони їх відрізняють, звертаючи увагу на наявність однієї деталі. Якої?
10. Скільки чоловік пішло в похід?

foto 20200509 1738866588

11. Вбито відомого хіміка. До цього причетні 2 людей з 5 підозрюваних: Феліче, Томас, Ніколас, Натан та Піт. На місці злочину знайшли записку, яку написав вбитий хімік: "26-3-58 / 28-27-57-16". Хто вбивця?

foto 20200509 1458748943

12. Знайдіть число.

foto 20200509 1070134710