Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190924 1920828266

Ось і розпочався новий навчальний рік. Десятки тисяч учнів по всій Україні щодня поспішають на навчання до рідної школи. А чи буде цей шлях безпечним, багато в чому залежить і від самих учнів, адже пам'ятати про правила дорожнього руху та бути обачними на дорозі повинні усі. З метою запобігання дитячого травматизму, вивчення правил дорожнього руху та наслідків від їх невиконання в гімназії пройшла акція «Будь уважним пішоходом».


Комісія по роботі з молодшими школярами учнівського парламенту гуманітарної гімназії 24 вересня організувала для гімназистів 1-х класів конкурс малюнку на асфальті «Абетка вуличного руху». Також учні 2-х класів створили творчий вернісаж «Моя безпечна дорога до школи». Маленькі гімназисти за допомогою образотворчого мистецтва відтворили своє бачення безпеки поводження на дорозі. Діти дуже творчо підійшли до виконання завдання, а тому члени комісії по роботі з молодшими школярами відмітили кожну команду.
Класні керівники на виховних годинах повторили з учнями правила безпечної поведінки на дорогах та тротуарах. Вчителем основ здоров’я для учнів 5-х класів була проведена ситуативна гра-тренінг «Безпека пішохода».
Такі заходи обов’язково допоможуть дітям бути зразковими та уважними пішоходами, а це збереже їм здоров’я та життя.

foto 20190924 1584614442

foto 20190924 1450006267