Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190924 1920828266

Ось і розпочався новий навчальний рік. Десятки тисяч учнів по всій Україні щодня поспішають на навчання до рідної школи. А чи буде цей шлях безпечним, багато в чому залежить і від самих учнів, адже пам'ятати про правила дорожнього руху та бути обачними на дорозі повинні усі. З метою запобігання дитячого травматизму, вивчення правил дорожнього руху та наслідків від їх невиконання в гімназії пройшла акція «Будь уважним пішоходом».


Комісія по роботі з молодшими школярами учнівського парламенту гуманітарної гімназії 24 вересня організувала для гімназистів 1-х класів конкурс малюнку на асфальті «Абетка вуличного руху». Також учні 2-х класів створили творчий вернісаж «Моя безпечна дорога до школи». Маленькі гімназисти за допомогою образотворчого мистецтва відтворили своє бачення безпеки поводження на дорозі. Діти дуже творчо підійшли до виконання завдання, а тому члени комісії по роботі з молодшими школярами відмітили кожну команду.
Класні керівники на виховних годинах повторили з учнями правила безпечної поведінки на дорогах та тротуарах. Вчителем основ здоров’я для учнів 5-х класів була проведена ситуативна гра-тренінг «Безпека пішохода».
Такі заходи обов’язково допоможуть дітям бути зразковими та уважними пішоходами, а це збереже їм здоров’я та життя.

foto 20190924 1584614442

foto 20190924 1450006267