Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190924 1444581689

Тиждень протидії булінгу під назвою «Розірвати «коло булінгу» може тільки дорослий! Не будьте байдужі!» стартував у гімназії.


З 16 вересня в нашій державі стартував Всеукраїнський тиждень з протидії боулінгу. У рамках Тижня у Рівненській гуманітарній гімназії з 16 по20 вересня було проведено ряд заходів: організовано виготовлення буклетів учнями 8-10класів «Види булінгу», «Булінг в Україні», «Як уберегти себе від насильства», «Розірвати «коло булінгу» може тільки дорослий!»: на годинах спілкування 7-9 класи відбулася презентація відеороликів взятих з української платформи «unicefukraine», «Викресли булінг з життя».
Також було переглянуто та обговорено відеоролики за матеріалами мотиваційних зустрічей Ніка Вуйчича: «Як Нік Вуйчич боровся з булінгом у своєму житті»; «Які у мене цінності»; «З яких слів потрібно почати діалог під час булінгу в школі». 20.09.2019 р. організовано виставку соціальних реклам і брошур «Стоп булінгу».
У 6-7 класах організовано годину спілкування «Досить цькувати, давай товаришувати», «Мій світ без булінгу», Психологом Умурзаковою Н.Ю. було виготовлено та розповсюджено серед учнів гімназії інформативний буклет «Як реагувати на булінг», «Stop bullying».
Проведені заходи у гімназії спрямовані на інформування учасників освітнього процесу та формування нетерпимості до цього явища.

foto 20190924 1443277390

foto 20190924 1316086381