Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190205 1851890626

2019 рік є ювілейним для Рівненської гуманітарної гімназії.

5 лютого нашому закладу виповнилося 75 років. 50 років проводжала у доросле життя своїх вихованців школа №7 і вже 25-й рік славиться на всю Україну Рівненська гуманітарна гімназія.
Час змінює все. І тільки школа залишається незмінною частиною життя кожної людини. Рівненська гуманітарна гімназія, відома як колишня школа №7 нині – сучасний освітній заклад, який став початком успішного життєвого шляху для тисяч його випускників. Саме тут вони дорослішали, розумнішали, пізнавали себе та навколишній світ, знаходили своє перше і єдине на усе життя кохання. Ось уже 75 років єднає людські долі цей, справді, храм науки.
Сучасне життя гімназії - багатогранний, творчий процес. Гімназисти є неодноразовими переможцями олімпіад, конкурсів, захисту робіт Малої академії наук різних рівнів. Гімназія була відзначена багатьма нагородами, але найвищою нагородою є вдячність її випускників.
Б’є годинник життя. Дні, роки, десятиліття. Час невтомно летить вперед, і несе на своїх крилах спогади, надії та розчарування. Змінюються міста і керівники держав, невпізнанним стає практично усе: стихія, природа, а з нею і весь навколишній світ. Змінюємося і ми. Роки лишають свій слід на багатьох речах. Але незмінними залишаються такі величини, як вчитель, учень та школа.
З Днем Народження тебе, рідна домівко! Happy Birthday РГГ!

foto 20190205 1314078279

foto 20190205 1566435466