Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20240619 1590708889

Саме під таким гаслом у таборі «Дивограй» минув День здоров’я. Діти розпочали його з ранкової зарядки з елементами аеробіки.

Вихователі провели тематичні бесіди, організували диспут «Здорове харчування», улаштували ігри «Абетка пішохода», «Мій режим дня» та «Здорові звички – це модно!». Усі гуртом згадували прислів’я, приказки, читали твори про здоровий спосіб життя. Із неабияким завзяттям дітлахи виготовляли колективні лепбуки «Ліки від усіх хвороб». Доречними також стали спортивні естафети та конкурси, під час яких діти демонстрували витривалість, спритність і згуртованість.
Ще цього дня загони «Невгамовні», «Мрійники» та «Перемога» побували в Рівненській обласній науковій бібліотеці на презентації книжечок, у яких свій творчий доробок представила талановита вчителька нашого ліцею й улюблена письменниця дітей Оксана Григорівна Філіпчук. Табірці поринули у світ щасливого дитинства, маминої колискової, відчули атмосферу дива, добра і любові.
На завершення в таборі всіх чекав сюрприз – концертна програма, яку підготував загін «Посмішка» на чолі з театральною чарівницею, керівницею драмгуртка Надією Леонідівною Євтушенко. Неперевершена інсценізація казки, чудові ілюстрації, оригінальні музичні номери, майстерне читання напам’ять гуморесок та віршів зворушили всіх присутніх і залишили яскраві спогади про цей день.

foto 20240619 1622614368

foto 20240619 1138916830

foto 20240619 1741085493