Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20240618 1288900804

Дружба – це велика цінність для кожної людини. У нашому «Дивограї» Friendship Day видався незабутнім. Діти співали тематичні пісні, малювали портрети своїх друзів, створювали колажі «Долоньки єднання».

У спортивних змаганнях між загонами перемогла дружба. А що ще може об’єднувати справжніх друзів? Звісно, улюблені книги і фільми. Сьогодні до табору завітала Тамара Бацмай, рівненська письменниця, художниця, членкиня Національної спілки журналістів. Пані Тамара з надзвичайною чуттєвістю читала власні вірші, презентувала книги, щиро й душевно поспілкувалася з юними поціновувачами слова. Ця зустріч залишила в дитячих серцях тепло і радість. А на завершення дивограївці відвідали мобільний планетарій, де переглянули науково-популярний фільм про загадковий світ космосу.
Цей день для вихованців табору був цікавим та емоційним, адже вони розкривали секрети справжньої дружби, пізнавали нове й незвідане, ділилися щирими емоціями.

foto 20240618 1710783447

foto 20240618 1687358950

foto 20240618 1594039111