Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20240617 1546645538

Літо набирає обертів. А в таборі «Дивограй» жоден день не схожий на попередній. От і сьогодні діти креативно і яскраво провели День новинок.

Збадьорившись під час ранкової зарядки, загони «Лелеченята», «Чомучки» та «Перемога» вирушили до Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Працівниці книгозбірні підготували захопливий квест «Що ми знаємо про Рівне», інтерактивну вікторину «Політ на крилах уяви». Дивограївці занурилися в історію рідного міста, дізналися багато нового, продемонстрували неабияку кмітливість та вміння фантазувати. А на загін «Посмішка» чекав напрочуд цікавий і пізнавальний майстер-клас з виготовлення вітаміну С в музеї-аптеці. На дозвіллі діти із задоволенням створювали об’ємні аплікації на літню тематику, побували на інтерактивних заняттях з іноземних мов, грали в рухливі ігри та брали участь у конкурсах на свіжому повітрі. Цей день обов’язково залишиться у скарбничці дитячих спогадів.

foto 20240617 1172701481

foto 20240617 1782759394

foto 20240617 1911671165