Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20240614 1547945907

Сьогодні в таборі «Дивограй» - День музики. Традиційно наш ранок розпочався з енергійної руханки. А далі вихованці табору поринули в чарівний світ музики. Діти відвідали Рівненську обласну філармонію, де на них чекала концертна програма «Зустічаймо літо!». Яскраві виступи артистів, виконання улюблених сучасних пісень, ігри та інтерактиви. Дивограївці стали не лише глядачами і слухачами музичного дійства, а і його активними учасниками.


У другу половину дня діти займалися гуртковою роботою, створювали міні-проєкти із цеглинок LEGO. У загонових кімнатах вихователі організували пісенні змагання «Співучий мікрофон» та гру «Театральна хвилинка». Піднесений настрій, незабутні враження, креативний відпочинок – це те, що отримують діти у пришкільному таборі «Дивограй».

foto 20240614 1744073850

foto 20240614 1119462463