Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20240613 1011361119

Життя в таборі «Дивограй» вирує. День креативності приніс дітям нові відкриття, веселощі та позитивні емоції. Усі наші вихованці – талановиті. Тому розвиток творчих здібностей та вміння неординарно думати має надзвичайно важливе значення.


Сьогодні загони за №1-2 вирушили до аптеки-музею, де взяли участь у виготовленні вітамінізованого чаю. Діти із захопленням долучилися до майстер-класу, а на завершення посмакували власноруч зробленим цілющим напоєм. Для загонів за №3-4 гостинно відчинив свої двері Рівненський обласний краєзнавчий музей. Там було організовано оригінальну майстерку зі створення брелоків. А старші вихованці табору демонстрували свої здібності в інтелектуальних іграх та квестах від «Savvy Nation». Довограївці довели, що командна співпраця, дружба, креативний підхід долають усі перешкоди на шляху до успіху!

foto 20240613 1350096838

foto 20240613 1121854136