Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20240612 1311926622

Літо, відпочинок, друзі, подорожі…Що може бути краще? От і наші вихованці вирушили сьогодні в невеличку мандрівку, адже у таборі був День туризму.

Після ритмічної руханки діти попрямували до однієї із головних візитівок Рівного – дитячої залізниці. На пероні всіх радо зустріли працівники – юні залізничники, які охоче розповідали про свої обов’язки, про історію створення дитячої вузькоколійки. Дивограївці мали нагоду побути пасажирами унікального жовто-блакитного потяга, більше дізнатися про роботу залізниці та залізничні спеціальності, помилуватися мальовничими куточками рідного міста. І хто знає, можливо, після цієї екскурсії в когось із наших таборян з’явиться мрія про майбутню професію.
У другій половині дня діти креативили на гуртках «Технології» та «Паперопластика», а соціальний педагог Мокляк Валентина Іванівна провела розвиткове заняття у співпраці із громадською організацією "Рокада". У колі майстерних педагогів і вірних друзів відпочинок у пришкільному таборі стає незабутнім!

foto 20240612 1286714415

foto 20240612 1183534448