Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20240508 1258748804

Нелегке наше сьогодення і разом з ним День пам’яті та перемоги над нацизмом. Цей день залишається для нас завжди затьмареним гіркотою втрат.
8 травня Україна та весь світ відзначають День пам’яті, щоб згадати тих, хто загинув у Другій світовій війні 1939-1945 років. Світ тоді здолав нацизм. Зараз доводиться долати «рашизм». Цей день, третій рік поспіль відзначаємо в час повномасштабного вторгнення росії в Україну.


«Ніколи знову» – саме під такою назвою в ліцеї №7 відбулися лінійки для учнів 7-11х класів, де ліцеїсти пригадали всіх, хто боровся з нацизмом у роки війни та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих.
Пам’ятаймо тих, хто боровся за Україну! Молімося за тих, хто бореться за неї знову!

foto 20240508 1057100828