Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20240503 1820418718

Щоб радість Великодня відчули воїни ЗСУ, які ціною власного життя відстоюють незалежність нашої країни та бережуть наш спокій, ліцейна родина адресувала теплі слова привітань та щиру вдячність нашим захисникам у листах , малюнках, листівках, які діти виготовили власноруч з найкращими побажаннями кожному солдату. Наші воїни ще отримають святкові запашні пасочки, котрі принесуть дух перемоги!


На кошти, які були зібрані на благодійному ярмарку «Солодкий калачик»( сума становить 129 036.50 грн) ми придбали 8 «пташок» - дронів-камікадзе, які поїдуть на фронт та будуть допомагати боронити нашу країну! Кожен дрон - це врятовані життя українських бійців і додатковий засіб знищення окупантів, адже Перемога залежить від кожного з нас. Тільки разом ми - сила!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

foto 20240503 1583246607

foto 20240503 1356524173