Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20201015 1987607659

14 жовтня - особливий день для України, бо ми святкуємо чотири значущих свята: День козацтва та День Покрови, цього ж дня було створено УПА і в цей же день свято Захисника Вітчизни.

Кожен з нас патріот своєї країни, і нас завжди хвилювали такі важливі для кожної людини теми, тому за круглим столом, ми зібралися всім нашим 11-А класом, щоб обговорити події минулих днів. Почалася наша розмова з величної доби козацтва та відважних козаків - вільних людей, які боронили віру, гідність та звичаї всього українського народу. Сміливо йшовши в бій, відважні побратими знали, що роблять це заради незалежності своєї Батьківщини. Своєю заступницею й захисницею від ворога вони вважали Богоматір. Тому вшанувати Її справа честі для сучасного українця. Впродовж історії нашого краю, завжди були добровольці готові заступитися за Батьківщину. І як не згадати організацію УПА, яку часто називають армією без держави. Феномен Української Повстанської Армії в світовій історії неповторний, адже вона, не маючи власної держави, ніякої зовнішньої допомоги, за винятком внутрішньої від рідного народу, вела 12 років визвольну нерівну криваву боротьбу з фашистською Німеччиною . На жаль, сьогодення не менш легке для України. Нам все ще потрібно відстоювати свої права, незалежність і гідність своєї держави. Як і в минулому, відважні бійці сміливо борються заради світлого майбутнього нашої країни. Отож, 11 - А завжди пам'ятатиме про пам“ятні дні нашої української історії і вітає кожного зі святом!

Підготувала учениця 11 - А Лящук Анастасія