Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20230916 1469415573

Цьогоріч наш Рівненський ліцей 7 спільно з благодійним фондом "Броня Нації" запросили вчителів, дітей та батьків взяти участь в акції "Подарунок військовому". Отож, замість квітів учителям - подарунки Воїнам.
Безмежно вдячні всім, хто відгукнувся. Ми назбирали багатенько дарунків, листів, малюнків.


Бажаємо нашим рідним Воїнам Світла повернутися додому зі щитом. Наближаємо Перемогу разом! Тримаємо освітній фронт!

Отож, подарунки, листівки, малюнки вже радують військових на фронті. Нам пишуть наші захисники.

ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА від бійців 130 Батальйон територіальної оборони учням рівненського ліцею №7 за подарунки та смаколики. Дітки мого рідного міста вирішили на перший дзвоник, замість квітів вчителям, принести до школи маленькі приємності для воїнів. "Броня Нації", звітую все отримали та зробили цей день у нашому житті трішки світлішим, добрішим!
Бажаємо діткам гарно вчитись, а ми тут будемо НАБЛИЖАТИ ПЕРЕМОГУ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Наближаємо Перемогу разом
Слава Україні!
Героям Слава!

Відео

Відео

foto 20230916 1678855063

foto 20230916 1369469570