Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

Число π – неймовірна математична константа. Вперше День числа «Пі» відзначили в 1988 році в науково-популярному музеї Експлораторіум в Сан-Франциско. Придумав це свято роком раніше фізик з Ларрі Шоу. Дату 14 березня він вибрав не випадково, адже у загальновідомому числі «Пі» цифри вказують на 3 (третій місяць в році), і 14 число березня. Фізик зробив все можливе, щоб святкові події в честь цього числа були настільки ж яскравими і значущими, як і інші свята.
У стінах нашого ліцею відбувся ярмарок- лотерея з нагоди дня народження Числа π. Сьогоднішнє свято було особливим. Учні, батьки та вчителі математики долучились до організації заходу: запашні смаколики та подарунки виготовлені творчими дітьми, створили чудову атмосферу свята. На ярмарку учні та вчителі купували смачну випічку прикрашену символом π, креативний підхід юних кондитерів вражав цікавим оформленням та смаковими якостями. Також всі бажаючі могли взяти участь в безпрограшній лотереї за донат на ЗСУ. Представлені лоти теж були цікавими та творчими: картини, брелки з емблемою π, льодяники, браслети, блокноти, підставки. Звісно ж і вчителі додали свій лот: сертифікат на індивідуальне заняття з математики. Приємні подарунки нікого не залишили байдужими до свята.
І звичайно ж, яке свято без фото зони, в нас був портрет колаж – А. Ейнштейна (доречі, він теж сьогодні святкував свій день народження). Наш математично-творчий день вдався на славу! Було зібрано 12 700 грн, що будуть передані на підтримку ЗСУ!
Величезне Дякую! хочемо висловити всім хто долучився до ярмарку: учням, батькам, вчителям! Прямуємо до перемоги!
Перегляньте відео свята в супроводі мелодії числа π

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО