Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220908 1038716977

Щороку наш навчальний заклад закінчує близько сотні учнів. За майже 80 років його існування документ про здобуття середньої освіти отримали тисячі випускників. Багато стали відомими людьми не лише в місті, області, а й далеко за межами країни. Сьогодні ми хочемо познайом вас з випускником 2013 року Ковальовим Іллею, який став відомим та успішним спортсменом.

За свою спортивну кар’єру Ілля грав в багатьох волейбольних клубах. Зокрема: вінницький клуб ВНАУ, естонський ВК «Пярна», харківський «Локомотив», французький ВК «Нансі». У складі команди ВК «Барком-Кажани» зі Львова (2020/2021), Ілля став чемпіоном країни та виграв Кубок на Суперкубку України. Наприкінці весни разом зі своєю командою «Сен-Назер» став переможцем Ліги В (другого дивізіону Франції). Зі своїм партнером Олегом Плотницьким у 2019 році у пляжному волейболі вибороли срібло юнацького світового чемпіонату (U-19). Відзначимо, що у "Фіналі чотирьох" Кубка України Ілля Ковальов отримав приз MVP (найцінніший гравець), а за результатами національного чемпіонату увійшов до складу символічної збірної, як кращий догравальник. Наприкінці липня 2022 ЗМІ повідомили про його перехід до лав польського клубу «Купрум» (Любін). Останнім великим досягненням Іллі був виступ 7 вересня 2022 року у Любляні (Словенія), де проходив чвертьфінал Чемпіонату світу з волейболу, який транслювали усі світові канали. Наша команда разом з Іллею вперше в історії увійшла в топ найкращих команд світу. Вітаємо спортсмена та бажаємо завжди залишатися активним, сильним та витривалим. Подальших тобі, Ілля, медалей та кубків переможця!

foto 20220908 1503173236

foto 20220908 1829860382