Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220203 1304104628

5 лютого Рівненській гуманітарній гімназії, колишній школі №7, виповнюється 78 років. Школа завжди буде лишатися молодою, тому що ці стіни будуть наповнюватися новими дзвінкими голосами, адже все найголовніше в житті людини починається зі школи. У школі формується характер, складається наше ставлення до світу, тут нас вчать мислити, дружити, любити свою Батьківщину. За період навчання у школі кожен з нас переживає так багато: поразки і перемоги, заохочення і критику, гордість та радість. За 78 років свого існування наш навчальний заклад пережив не одну освітню реформу, змінив декілька приміщень, випустив у доросле життя багато відомих та успішних людей. І хоча школі 78, але з кожним роком вона оновлюється і стає сучаснішою. Тож бажаємо рідній школі хороших учнів, цікавих та незабутніх подій та подальшого процвітання!