Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20210902 2014807985

Ось і зібрав першовересневий дзвоник на навчання учнів гуманітарної гімназії.

Ніби вчора вони розпрощалися з друзями та вчителями та поспішили на літні канікули. А вже сьогодні, 1 вересня 2021 року, знову зібралися, щоб почути привітання з нагоди початку нового шкільного марафону. Цього року на навчання до гімназії прийшло 122 маленьких першокласника. Для них у гімназії підготували святкове дійство на якому для першокласників учні з гімназійної команди черлідерів провели веселу руханку, пограли в інтерактивну гру «Давайте познайомимося». Першачки розповіли цікаві вірші про те, з яким настроєм вони прийшли на навчання. 2021 рік знаменний для нашої країни. Українці в усьому світі відзначають 30 річницю незалежності країни. Тому на гімназійному подвір`ї пролунала пісня про нашу неньку-Україну у виконанні учениці 4-Г класу гімназії Андрієнко Кароліни. Сподіваємося, що наші першокласники будуть гідними послідовниками гімназійних традицій.
Ще раз вітаємо усіх учнів, вчителів та батьків з початком нового навчального року. Нехай він відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і нових наук, вчителів надихне успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей. Давайте будемо свідомими громадянами та справжніми патріотами своєї держави. Зі святом Вас!

foto 20210902 1515994725

foto 20210902 1398156569

foto 20210902 1172848109