Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20210827 1022169298

Найважливіша умова успішної роботи школи –

це багате, різностороннє інтелектуальне життя

педагогічного колективу, допитливість, інтерес до нового в науці,

постійний інтелектуальний ріст, удосконалення

В.Сухомлинський

З метою залучення педагогічних працівників до творчості, пошуку, обміну досвідом роботи 27 серпня 2021 року в гімназії проводилося методичне навчання щодо впровадження в освітній процес інноваційних технологій та форм роботи.

Майстер-класи для педагогічних працівників провели: учитель української мови та літератури Савонік Т.В. з теми « Використання дошки jambord в освітньому процесі”, вчитель образотворчого мистецтва, трудового навчання Одарчук О.М. з теми « Ефективні презентації в освітньому процесі», вчитель основ здоров’я Чорнобай Н.М. з теми «Медіаграмотність та критичне мислення», вчитель інформатики Смулка В.В. з теми « Важливі аспекти щодо організації навчання з використанням дистанційних технологій», вчитель географії Моторко В.А. з теми «Використання даних шкільної метеостанції в освітньому процесі», вчителі математики Братчик О.І., Третяк В.П. з теми «Використання ресурсів графічного планшета в освітньому процесі», вчитель історії Дорохова І.Л. з теми « Онлайн інструмент Classtime в освітньому процесі».

foto 20210827 1390652741

foto 20210827 2098646674

foto 20210827 1896471664