Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200901 1171322660

Після літніх канікул, у перший день осені, усі школи нашої країни зустрічають своїх учнів, щоб розпочати ще один навчальний рік. 1 вересня – це зустріч зі школою, учителями, друзями і звичайно ж свято "Першого дзвоника".


Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні, цього року на свято, приурочене Першому дзвонику, у гуманітарній гімназії зібралися лише перші класи. Це знайомство з навчальним закладом для наших юних першокласників стало незабутнім. Діти погралися в інтерактивну гру, потанцювали під час руханки, послухали запальну пісню про школу у виконанні учениці 4-Б класу Болотіної Дарини. До першокласників та батьків звернулася з вітальним словом директор гімназії Зоя Володимирівна.
Учні 5-11 класів зустрілися зі своїми друзями та вчителя одразу на першому уроці. Класні керівники підготували для учнів цікаву тематику перших уроків: « New generation в безпечних умовах», «Веселка спілкування», “Командна робота та дистанційна взаємодія», «Виховати у собі лідера та командного гравця», «Всі добрі справи починаються з родини» та інші. Деякі уроки пройшли на свіжому повітрі.
Загалом гімназія готова до початку навчання в нових протиепідемічних умовах. Закуплені всі необхідні дезинфікуючі засоби, одноразові рушнички, рідке мило – все, що рекомендовано МОЗ. Також на перервах здійснюватимуть провітрювання кабінетів та гімназійних холів, вологе прибирання.
Отож, попереду на нас чекає непередбачуваний, нелегкий, з новими правилами й обмеженнями, навчальний рік. Але ми сподіваємося на розуміння ситуації і підтримку батьків у налагодженні продуктивної співпраці.
Будьмо оптимістами. Нехай старт нового навчального року буде успішним для всіх.
Вперед, до нових звершень та знань! Рівненська гуманітарна гімназія чекає на вас! Нехай цей шкільний рік для всіх нас стане творчим, цікавим та продуктивним!
Запрошуємо вас переглянути відео привітання з нагоди початку нового навчального року від випускника 1998 року, заслуженого артиста України, актора Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру Станіслава Лозовського.

foto 20200901 1254235133

foto 20200901 1437864103