Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200525 1611298376

Україна – чарівний куточок на планеті Земля, одна з найзеленіших країн Європи. Нам є що показати гостям, які відвідують нашу країну. Крім чудових краєвидів та дивовижної архітектури, гостей вражає засміченність наших парків, лісів та узбічь. Щороку в багатьох куточках України відбуваються акції із прибирання парків та скверів у містах, зонах відпочинку громадян, на берегах річок та озер, у лісах.

Щоразу в ході таких екологічних рейдів збираються сотні кілограмів пластика, скла, поліетиленових пакетів, одноразового посуду та іншого сміття. Не оминула ця сміттєва навала і нашу Рівненську область. Особливо вражає те, що поряд з купами сміття продовжують відпочивати люди. Їх абсолютно не турбує, що діється навколо. Але добре, що є свідомі громадяни, які ініціюють порятунок природної зони України.
Серед таких активістів є і родина учня 6-Б класу нашої гімназії Грушко Захара. Разом з рідними Захар прибирав лісовий масив в одному з куточків Рівненської області. З власної ініціативи родина Захара зібрала декілька сотень кілограмів різного сміття та посортувавши у мішки вивезла на сміттєзвалище.
Ми щиро радіємо такій свідомості наших гімназистів. Закликаємо усіх батьків займатися екологічним вихованням власних дітей та знайти на вихідних кілька вільних годин, щоб прибрати територію біля свого будинку, очистити паркову зону чи лісопосадку. Але спершу, нам усім треба зрозуміти, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.