Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200520 1418648785

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Українська вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Тому в Україні у третій четвер травня відзначають свято приурочене українській вишиванці.

Його засновницею у 2006 році вважають студентку Чернівецького національного університету Лесю Воронюк. Саме вона запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку ініціативу Лесі підхопили кілька студентів та викладачів, але вже протягом наступних років свято набуло всеукраїнських масштабів, до нього долучилися діаспора, а також прихильники України. Загалом свято підтримують у щонайменше 60 країнах світу. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
Українська вишиванка останніми роками стала не тільки національним, а й світовим брендом, оселившись у гардеробах відомих спортсменів, акторів та співаків. Усе частіше вона з'являється на модних показах. Знаменитості одягають вишиту сорочку як на сцену, так і в повсякденному житті.
Цьогорічний День вишиванки відзначатимуть 21 травня, а це припадає ще на період карантину. Тому пропонуємо вам знову долучитися до нашого фотовернісажу під назвою «Вишиванка- генетичний код нації» та висилати фото не лише вишитих сорочок, а вишитих рушників, серветок, білизни та інше. Фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Надсилаючи фото ваших дітей, ви надаєте згоду на їх розміщення на нашому сайті.