Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20191129 2093678570

28 листопада в гуманітарній гімназії пройшов конкурс «Українкою я народилася» на якому обирали найкращу дівчину закладу з присвоєнням титулу «Панна Гімназії».

Глядачі та журі мали можливість подивитись справжнє свято молодості, грації і краси в якому взяли участь найвродливіші, найпривабливіші, найчарівніші та найсміливіші дівчата гімназії. Традиційний конкурс допоміг зрозуміти, що дівчата гімназії не тільки красиві, але й ерудовані, вишукані, граційні, відкриті з багатогранним внутрішнім світом.
За звання переможниці змагалося восьмеро дівчат 9-11 класів. Збентежені, але впевнені, вони достойно пройшли усі етапи конкурсних змагань. Особливо глядачам та журі сподобався конкурс дефіле «Машина часу. Мій ретро стиль», у якому дівчата презентували образи з минулих років. Вишукані та граційні, прекрасні та витончені вони отримали заслужені оплески глядачів та журі.
Усі конкурсантки отримали пам’ятну відзнаку. А місця розподілились таким чином:
«Панна гімназії» - Кучерук Аліна, 10-А клас.
«Віце-панна гімназії» - Скомаровська Дарія, 9-В клас.
«І Віце-панна гімназії» - Скаржинець Влада, 10-В клас.
«Панна глядацьких симпатій» - Кучерук Аліна, 10-А клас.
«Панна «Instagram» - Кучерук Аліна, 10-А клас.
Колишній учень гімназії, а нині власник школи з вивчення англійської мови «English speaking club» Перістий Владислав, вручив особисто від себе усім учасницям сертифікати на безкоштовне пробне заняття у школі з вивчення англійської мови А переможниця отримала сертифікат на безкоштовний місячний курс з вивчення англійської мови. Вітаємо!

foto 20191129 1523431478

foto 20191129 1370996261

foto 20191129 1056954549