Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20191103 2024478999

1 листопада учителі гімназії мали чудову нагоду поспілкуватися з Почесним громадянином м Рівне пані Надією Косміаді.

Дочка відомого художника Георгія Косміаді, що у 20-30-х роках жив та працював в нашому місті, гостинно зустріла учителів в Арт-ательє «Георгій Косміаді», де знаходяться картини та особисті речі сім’ї художника. Не дивлячись на поважний вік, а пані Надії вже виповнилося 95 років, вона люб’язно розповіла нам про історію своєї родини та історичні події того часу, коли у місті Рівне жив і творив її батько. У невимушеній атмосфері, за філіжанкою чаю учителі гімназії мали нагоду поспілкуватися з пані Надією, розпитати її про часи дитинства та юності, про атмосферу Рівного 30-х років, про особисте життя та долю батька.
Надія Георгіївна продовжує виставкову діяльність свого батька у Німеччині, Росії, Польщі та Україні. Нашому місту дуже пощастило, адже Рівненській українській гімназії та обласному краєзнавчому музею вона подарувала колекцію малюнків учнів Георгія Косміаді та частину його художніх робіт.
Закликаємо усіх бажаючих не пропустити можливість ознайомитись із творчістю талановитого митця, який щиро любив наш край та поспілкуватися з його гостинною донькою пані Надією. Саме ця жінка повернула в Україну картини батька, що зараз є великою цінністю і гордістю не тільки нашої області, а й голосно заявляють про мистецький хист українця в усьому світі.

foto 20191103 1274370781

foto 20191103 1203439864