Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190902 1433167873

2 вересня на подвір’ї Рівненської гуманітарної гімназії було гамірно, весело та цікаво. В цей день учителі, батьки та учні гімназії святкували День знань. У 2019 році дата 1 вересня припала на неділю, а тому у кожній школі святкування відбувалися по-різному й у різний час. Учні гімназії привіталися з учителями та сіли за парти саме 2 вересня.


Цього року у гімназії навчатиметься 1150 учнів. Особливим, і безперечно визначним цей рік стане для 150 наших маленьких першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях пізнання. В історії гімназії вони назавжди залишаться «ювілейними» першокласниками. Адже у 2019 нашому навчального закладу виповнилося 75 років.
Усю гімназійну родину з початком нового навчального року привітала директор гімназії Зоя Володимирівна Макарчук. На урочистостях лунали українські пісні у виконанні Болотіної Дарини, Капінос Марти та Барчука Назара, діти пограли в інтерактивну гру, порухалися під веселу руханку. Команда учні 9-Б класу з чирлідингу подарували усім виступ під символічну пісню «Дай нам Боже». Після святкування усі учні вирушили на свій перший у 2019-20 н.р. урок.
Цього року у Міністерстві освіти рекомендували школам присвятити перші уроки у День знань ціннісним орієнтирам сучасної української школи. Класні керівники гімназії запропонували своїм вихованцям такі теми: 9-А та 7-Б клас - «Толерантність та взаємоповага як запорука мирного співіснування»; 5-В клас - «Що означає бути справедливим?»; 11-Б клас - «Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю»; 11-В клас – «Людина серед людей»; 6-Б клас – «Герої завжди поміж нас».
Щиро вітаємо учителів, учнів та батьків з початком нового навчального року та бажаємо здоровʼя і терпіння, впевненості в завтрашньому дні, добробуту і Божої благодаті! Хай нам усім щастить!

foto 20190902 1593352600

foto 20190902 1550196564

foto 20190902 1513832936