Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190902 1433167873

2 вересня на подвір’ї Рівненської гуманітарної гімназії було гамірно, весело та цікаво. В цей день учителі, батьки та учні гімназії святкували День знань. У 2019 році дата 1 вересня припала на неділю, а тому у кожній школі святкування відбувалися по-різному й у різний час. Учні гімназії привіталися з учителями та сіли за парти саме 2 вересня.


Цього року у гімназії навчатиметься 1150 учнів. Особливим, і безперечно визначним цей рік стане для 150 наших маленьких першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях пізнання. В історії гімназії вони назавжди залишаться «ювілейними» першокласниками. Адже у 2019 нашому навчального закладу виповнилося 75 років.
Усю гімназійну родину з початком нового навчального року привітала директор гімназії Зоя Володимирівна Макарчук. На урочистостях лунали українські пісні у виконанні Болотіної Дарини, Капінос Марти та Барчука Назара, діти пограли в інтерактивну гру, порухалися під веселу руханку. Команда учні 9-Б класу з чирлідингу подарували усім виступ під символічну пісню «Дай нам Боже». Після святкування усі учні вирушили на свій перший у 2019-20 н.р. урок.
Цього року у Міністерстві освіти рекомендували школам присвятити перші уроки у День знань ціннісним орієнтирам сучасної української школи. Класні керівники гімназії запропонували своїм вихованцям такі теми: 9-А та 7-Б клас - «Толерантність та взаємоповага як запорука мирного співіснування»; 5-В клас - «Що означає бути справедливим?»; 11-Б клас - «Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю»; 11-В клас – «Людина серед людей»; 6-Б клас – «Герої завжди поміж нас».
Щиро вітаємо учителів, учнів та батьків з початком нового навчального року та бажаємо здоровʼя і терпіння, впевненості в завтрашньому дні, добробуту і Божої благодаті! Хай нам усім щастить!

foto 20190902 1593352600

foto 20190902 1550196564

foto 20190902 1513832936