Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190514 1816277977

У рамках святкування ювілейного року нашого навчального закладу у гімназії пройшов фестиваль гімназійних родин «Дві Зірки».

Це дійство було приурочене Міжнародному дню сім’ї. Жодна нація, жодне цивілізоване суспільство не обходилися і не зможуть обійтися без сім’ї. Сім’я – це основа основ для кожної людини і для кожної держави. В нашій державі теж споконвічно складалися традиції, спрямовані на зміцнення сімейних, родинних зв’язків, відповідальності батьків за виховання дітей. Тому дуже приємно було спостерігати за виступами батьків та дітей на нашому фестивалі.
Свої таланти презентували: родина Гуменюків, родина Тимчаюк, родина Дудчик, родина Винярчуків, Родина Мединських, сестри Тарасюк, сестри Козлинець, сестри Ухнальові, сестри Корнійчук. Зі сцени лунали зворушливі пісні та гуморески. Глядачі голосно аплодували виконавцям запального танцю та неперевершеній грі на саксофоні. З рук директора гімназії Зої Володимирівни усі родини отримали пам’ятні дипломи учасника фестивалю та книгу для поповнення домашньої бібліотеки.
Ми ще раз дякуємо усім родинам, що взяли участь у фестивалі «Дві Зірки». Вони й справді були Зірками гімназійної сцени. Ми щиро бажаємо родинам гімназистів миру, добра, затишку, любові та щастя. Буде жити сім’я – буде жити й процвітати Україна!

foto 20190514 1735442702

foto 20190514 1186389759

foto 20190514 1138810335