Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190509 2075789924

8 травня, у День пам'яті та примирення, та напередодні свята Перемоги над нацизмом у Європі та завершення ІІ світової війни в гуманітарній гімназії пройшла лінійка пам'яті «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», яку підготували учні 7-В класу у співпраці з учителем історії Бездіжою Ю.А. Минуло 74 роки з часу закінчення ІІ Світової, але немає в Україні сім'ї, якої б не торкнулося це страшне лихоліття.

Саме Під час лінійки учні згадали добрим словом своїх дідів та прадідів, що воювали, як в Радянській армії, так і в лавах УПА. Хвилиною мовчання було вшановано усіх героїв, що поклали життя на полях битв.

У холі гімназії учнівський парламент презентував інфо-стіну «Роки, обпалені війною». Вчителем історіє Червяцовою Людмилою Миколаївною були проведені для учнів 10-х класів історичні батли «День примирення та пам’яті чи День Перемоги?».
Також напередодні 8 травня учні гімназії відгукнулися на заклик громадської організації «Волонтерська Сотня Доброволя» і взяли участь у акції «Вишиванка – дітям АТО». Гімназисти передали на схід України вишиті сорочки для дітей з Луганщини та Донеччини, які ті вдягнуть на День вишиванки. Наші воїни через волонтерів отримають листи, які з вдячністю написали гімназисти.
Вітаємо усіх зі святом Перемоги над нацизмом у Європі та Днем пам'яті та примирення. Нехай у ці дні наші серця та душі наповняться любов'ю до рідної землі, яку захищали наші діди-прадіди, яку захищають наші мужні воїни сьогодні. Слава Україні! Героям Слава!

foto 20190509 1381917548