Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190509 2075789924

8 травня, у День пам'яті та примирення, та напередодні свята Перемоги над нацизмом у Європі та завершення ІІ світової війни в гуманітарній гімназії пройшла лінійка пам'яті «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», яку підготували учні 7-В класу у співпраці з учителем історії Бездіжою Ю.А. Минуло 74 роки з часу закінчення ІІ Світової, але немає в Україні сім'ї, якої б не торкнулося це страшне лихоліття.

Саме Під час лінійки учні згадали добрим словом своїх дідів та прадідів, що воювали, як в Радянській армії, так і в лавах УПА. Хвилиною мовчання було вшановано усіх героїв, що поклали життя на полях битв.

У холі гімназії учнівський парламент презентував інфо-стіну «Роки, обпалені війною». Вчителем історіє Червяцовою Людмилою Миколаївною були проведені для учнів 10-х класів історичні батли «День примирення та пам’яті чи День Перемоги?».
Також напередодні 8 травня учні гімназії відгукнулися на заклик громадської організації «Волонтерська Сотня Доброволя» і взяли участь у акції «Вишиванка – дітям АТО». Гімназисти передали на схід України вишиті сорочки для дітей з Луганщини та Донеччини, які ті вдягнуть на День вишиванки. Наші воїни через волонтерів отримають листи, які з вдячністю написали гімназисти.
Вітаємо усіх зі святом Перемоги над нацизмом у Європі та Днем пам'яті та примирення. Нехай у ці дні наші серця та душі наповняться любов'ю до рідної землі, яку захищали наші діди-прадіди, яку захищають наші мужні воїни сьогодні. Слава Україні! Героям Слава!

foto 20190509 1381917548